Prośby modlitewne

Prośby modlitewne dodane przez ostatni miesiąc:

Dodaj prośbę modlitewną przy użyciu poniższego formularza:

Jolanta

Proszę o modlitwę za pomyślne podpisanie umowy, umożliwiającej ukończenie mojej córce studiów medycznych

Data dodania: 28.04.2021 (wygasa za: 19 dni)

Pomodliłem się

Modlono się 1 raz.

Wiktoria

Proszę o zdrowie dla mnie, aby problemy zdrowotne ustąpiły, oraz, żeby okazało się że te bóle nie są spowodowane czyms poważnym i aby wyniki badań były dobre. Bóg zapłać

Data dodania: 26.04.2021 (wygasa za: 17 dni)

Ta modlitwa została wysłuchana!

Monika

Prośba o modlitwę w intencji bezpiecznego i pełnego ufności w Bogu życia dla mnie i moich dzieci.Dziękuję

Data dodania: 24.04.2021 (wygasa za: 15 dni)

Pomodliłem się

Modlono się 1 raz.

Sylwia

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla brata Donaty. O uzdrowienie go z chorob. Bóg zapłać

Data dodania: 21.04.2021 (wygasa za: 12 dni)

Pomodliłem się

Modlono się 2 razy.

Rafał

O naprawienie tego co się popsuło w moim związku narzeczeńskim. O wzajemną miłość, szczęście, wierność i zaufanie.

Data dodania: 12.04.2021 (wygasa za: 3 dni)


Strona na której się znajdujesz powstała po to, aby jednoczyć chrześcijan we wspólnej modlitwie. Powyżej, znajdują się prośby modlitewne, które każdy z nas może zanosić przed Boże oblicze. Ty również możesz dodać swoją intencję. Każdy kto wyznaje, że jego życie nie zależy od niego samego, ale od Boga w Jezusie Chrystusie, może być częścią tej wspólnoty. Każdy z nas przechodzi przez rozmaite sytuacje życiowe, miewa problemy i potrzeby. Jezus Chrystus uczy nas: “Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.” Mat. 18:19. Chcąc być posłuszni temu słowu, uzgadniamy nasze prośby modlitewne, wierząc, że Bóg w Jezusie Chrystusie da nam to, czego potrzebujemy.

Każdy, kto potrzebuje modlitwy i chce, aby ktoś się o niego pomodlił, może swobodnie dodawać swoje prośby modlitewne na tej stronie. Strona ta powstała w tym celu, aby dla każdego dostępna była lista modlitw. Jeżeli  masz pragnienie w swoim sercu, aby przynosić przed Boże oblicze konkretne potrzeby innych ludzi, ta strona powstała dla Ciebie. Strona ta może też pomóc zborom, które prowadzą służbę modlitwy. Służba modlitewna w kościele opiera się na prośbach modlitewnych i potrzebach innych ludzi. Zawsze więc można skorzystać z tej strony, aby zobaczyć aktualne potrzeby ludzi z całego kraju.

 

© 2013-2021 Daniel Dąbrowski