Prośby modlitewne

Prośby modlitewne dodane przez ostatni miesiąc:

Dodaj prośbę modlitewną przy użyciu poniższego formularza:

Damian

Szczęść Boże!

Proszę o modlitwę za moją babcie Genowefę o powrót do pełnego zdrowia, Ducha Świętego, dobrą opiekę i radość w życiu oraz o zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów i o łaski Bogu wiadome.

Data dodania: 18.07.2021 (wygasa za: 22 dni)

Damian

Szczęść Boże !

Proszę o dużo  modlitwy za moją siostrę Ewelinę o zdrowie dla niej , prace , rozum, Ducha Świętego i Jego 7 darów , dobrych ludzi na drodze, rozwiązanie trudnych problemów, wyjście z kryzysowych sytuacji, zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów  oraz o potrzebne łaski Bogu wiadome.

Data dodania: 18.07.2021 (wygasa za: 22 dni)

Damian

Szczęść Boże !

Proszę o modlitwę  za moich rodziców Teresę i Pawła. O pełne zdrowie dla nich o Ducha Świętego i Jego 7 darów, znacznie więcej pieniędzy , rozwiązanie ich trudnych problemów między innymi małżeńskich i finansowych. O rozwiązanie spraw, wyjście z kryzysowych ciężkich sytuacji, dobrych ludzi na drodze , zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów od moich rodziców oraz o potrzebne łaski.

Bóg zapłać !

Data dodania: 18.07.2021 (wygasa za: 22 dni)

Dagmara

Proszę o modlitwę za mojego tatę Janusza, głęboko poranionego, o zabranie nałogu alkoholowego i uleczenie z depresji, o to, aby poczuł się kochany i potrzebny.

Data dodania: 28.06.2021 (wygasa za: 2 dni)


Strona na której się znajdujesz powstała po to, aby jednoczyć chrześcijan we wspólnej modlitwie. Powyżej, znajdują się prośby modlitewne, które każdy z nas może zanosić przed Boże oblicze. Ty również możesz dodać swoją intencję. Każdy kto wyznaje, że jego życie nie zależy od niego samego, ale od Boga w Jezusie Chrystusie, może być częścią tej wspólnoty. Każdy z nas przechodzi przez rozmaite sytuacje życiowe, miewa problemy i potrzeby. Jezus Chrystus uczy nas: “Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.” Mat. 18:19. Chcąc być posłuszni temu słowu, uzgadniamy nasze prośby modlitewne, wierząc, że Bóg w Jezusie Chrystusie da nam to, czego potrzebujemy.

Każdy, kto potrzebuje modlitwy i chce, aby ktoś się o niego pomodlił, może swobodnie dodawać swoje prośby modlitewne na tej stronie. Strona ta powstała w tym celu, aby dla każdego dostępna była lista modlitw. Jeżeli  masz pragnienie w swoim sercu, aby przynosić przed Boże oblicze konkretne potrzeby innych ludzi, ta strona powstała dla Ciebie. Strona ta może też pomóc zborom, które prowadzą służbę modlitwy. Służba modlitewna w kościele opiera się na prośbach modlitewnych i potrzebach innych ludzi. Zawsze więc można skorzystać z tej strony, aby zobaczyć aktualne potrzeby ludzi z całego kraju.

 

© 2013-2021 Daniel Dąbrowski