Prośby modlitewne

Prośby modlitewne dodane przez ostatni miesiąc:

Pomodliłem się

Modlono się 1 raz.

Gerrit

Witam wszystkich,

Obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej.

Długofalowe konsekwencje wirusa koronowego nękają mnie od marca tego roku. Ogromne wyczerpanie, depresja i zawroty głowy. Nie jestem w stanie pracować. W przyszłym tygodniu 15 września będę miał płukanie krwi z nadzieją na poprawę lub uzdrowienie.

Byłbym bardzo wdzięczny za modlitwę o uzdrowienie i za to, że 15 września wszystko pójdzie dobrze.

LG Gerrit

Dziękuję bardzo!

Data dodania: September 13, 2022


Strona na której się znajdujesz powstała po to, aby jednoczyć chrześcijan we wspólnej modlitwie. Powyżej, znajdują się prośby modlitewne, które każdy z nas może zanosić przed Boże oblicze. Ty również możesz dodać swoją intencję. Każdy kto wyznaje, że jego życie nie zależy od niego samego, ale od Boga w Jezusie Chrystusie, może być częścią tej wspólnoty. Każdy z nas przechodzi przez rozmaite sytuacje życiowe, miewa problemy i potrzeby. Jezus Chrystus uczy nas: “Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.” Mat. 18:19. Chcąc być posłuszni temu słowu, uzgadniamy nasze prośby modlitewne, wierząc, że Bóg w Jezusie Chrystusie da nam to, czego potrzebujemy.

Każdy, kto potrzebuje modlitwy i chce, aby ktoś się o niego pomodlił, może swobodnie dodawać swoje prośby modlitewne na tej stronie. Strona ta powstała w tym celu, aby dla każdego dostępna była lista modlitw. Jeżeli  masz pragnienie w swoim sercu, aby przynosić przed Boże oblicze konkretne potrzeby innych ludzi, ta strona powstała dla Ciebie. Strona ta może też pomóc zborom, które prowadzą służbę modlitwy. Służba modlitewna w kościele opiera się na prośbach modlitewnych i potrzebach innych ludzi. Zawsze więc można skorzystać z tej strony, aby zobaczyć aktualne potrzeby ludzi z całego kraju.

 

© 2013-2023 Daniel Dąbrowski